Bleona shumë e nxehtë në natën e ftohtë të Vitit të Ri (FOTO)

 

Natën e ndërrimit viteve, Bleona Qereti e ka nxehur atmosferën në Tiranë. Ajo vendosi të ishte pranë fansave të saj në Shqipëri dhe padyshim se performanca e Bleonës duhej të kishte elemente të nxehta.

Këngëtarja kishte veshur një mini-kostum të tejdukshëm që në pjesën e poshtme kishte vetëm mbathje.

Në pjesën e sipërme, ajo e kishte të ekspozuar gjoksin.

bleona1bleona2bleona3

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU