“Bisha” e re elektrike

Vetura koncept Genesis Essentia është krijimi më i fundit në teknologjinë e automjeteve elektrike

Me një dizajn elegant dhe një teknologji të pabesueshme, Essentia është projektuar për të lidhur tërësisht shoferin me veturën dhe botën përreth tij.

Essentia u frymëzua nga proporcionet e veturës ikonike Gran Tursimo.

Me një ngjyrë të hirtë metalike dhe një trup me fibra të karbonit, Essentia është thjeshtë një veturë mahnitëse./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU