Bella Hadid dhe Kendall Jenner shkëlqejnë në të zeza

Modelet e njohura morën pjesë në sfilatën e Alexander Wang në javën e modës të New York në mbrëmjen e së shtunës.

Bella Hadid dhe Kendall Jenner iu bashkuan modeleve të tjera me emër në prezantimin e koleksionit Wang Fest dhe pushtuan pasarelat

 

a.m/oranews.tv/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU