Basha stonon ndjeshëm me vargjet e himnit, aleatët nënqeshin

Gjatë fjalës së tij përpara protestuesve, lideri demokrat ka recituar disa vargje nga himni kombëtar, ndërkohë që zëri i tij është ngjirur. Ndërsa nga pamjet e protestës janë shfaqur kryetarja e LSI Monika Kryemadhi dhe kryetari i PR, Fatmir Mediu të cilët kanë nënqeshur.

“Se zoti vetë e tha me gojë se kombet shuhen përmbi dhe por Shqipëria do të rrojë, se për të luftojmë ne”, u shpreh Basha.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU