Basha i përgjigjet Ramës: PD nuk i duhet dreqit, se dreqi të ka ty!

Po përmes rrjeteve sociale, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur shkurtimisht deklaratës së Kryeministrit Rama në lidhje me raportin e DASH për zgjedhjet dhe pjesëmarrjen e të gjitha partive në to.

“100 përqind dakord me EDramen, PD nuk i duhet dreqit, se dreqi të ka ty!”, shkruan Basha.

Mbrëmjen e së premtes, kryeministri Rama postoi në rrjetet sociale një shkrim të gjatë ku ndër të tjera shprehej se një bojkot i mundshëm i PD në zgjedhje jo detyrimisht e lë vendin pa opozitë. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU