Basha drekon me 7 ambasadorë të vendeve të BE

Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha vijon takimet me ambasadorër e vendeve të Bashkimit Evropian.

Ai është takuar në një prej lokaleve të kryeqytetit me ambasadorët e 7 vendeve anëtare.

Të pranishëm në tryezë edhe krerët e partive aleate të PD. Mësohet se në fokus të takimit është situata e krijuar pas protestës së pandalshme të opozitës dhe bojkotit të Kuvendit./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU