Avokati i gjyqtarit të kapur me 300 mln lekë në Policinë e Tiranës

Policia ndaloi mbrëmjen e djeshme gjyqtarin Shkëlqim Miri, i cili është nën hetim nga prokuroria për korrupsion.

Pas kontrollit në banesë atij iu gjetën rreth 300 milionë lekë. Miri u shoqërua nga uniformat blu dhe ndodhet në qeli në Drejtorinë e Policisë Tiranë. Ai u vizitua atje nga avokati i tij.

Mësohet se Miri do të përfaqësohet nga avokati Ardian Visha./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU