Elbasan 10° ~ 24°
Elbasan 10° ~ 24°
Sarandë 15° ~ 25°
Fier 13° ~ 23°
Korçë 8° ~ 19°
Gjirokastër 13° ~ 23°
Lushnje 10° ~ 24°
Lezhë 13° ~ 24°
Peshkopi 4° ~ 17°
Bulqizë 4° ~ 17°
Mamurras 10° ~ 24°
Vlorë 13° ~ 23°
Durrës 10° ~ 24°
Berat 13° ~ 23°
Burrel 10° ~ 24°
Shkodër 13° ~ 24°
Pukë 13° ~ 24°
Pogradec 7° ~ 20°
Ersekë 8° ~ 19°
Përmet 8° ~ 19°
Kavajë 10° ~ 24°
Krujë 10° ~ 24°
Kukës 6° ~ 21°
Tiranë 10° ~ 24°
30 Maj 2015
JAVA LIVE

Breshëri armësh mbi komunën Blinisht në Lezhë

Debati midis kandidatëve mesa duket është kthyer në Shqipëri. Mbrëmë, kandidatëtë për bashkinë e Shkodrës kanë qenë përballë njëra tjetrës në “Studio e Hapur” me Eni Vasilin. Voltana Ademi nga...

  Patatet i duan të gjithë. Ato mund të gatuhen në mënyra të ndryshme; nga të skuqura, të pjekura, të ziera e deri në sallatë. Sot po ju propozojmë një mënyrë...

Rosie Huntington – Whiteley shfaqet totalisht nudo për një set të ri fotografik. Modelja 28 vjeçare ka bërë një set të nxehtë. Rosie pas setit tha se ishte shumë e...

Në ambientet e Ministrisë së Kulturës u nënshkrua dje  marrëveshja e bashkëpunimit mes Ministrisë së Kulturës së Republikës së Shqipërisë dhe Palazzo Spinelli  Per L’arte e il Restauro Shqipëri,...

“Bashkia e Durrësit ka punuar dhe do të vazhdojë të punojë për urbanizimin e plotë të të gjitha zonave informale dhe që në fillim të vitit të ardhshëm ky...

Go Pro”, Panairi i Profesionistëve “Edukim, specializim, punësim”, çeli dyert në Expo City me mbështetjen e Ministrisë së Arsimit dhe Sportit, si një mundësi për të shkurtuar distancat mes...

Ndërsa intervistoja Ilir Metën këtë të enjte, konstatoja me habi pasionin me të cilin ai mbronte [ështjen e miellit të hëlmuar të Agroblend. Dhe si skeptikë dreqi dhe të...

Shqipëria është përmirësuar gjashtë pozicione në renditen e vendeve sipas rrezikut, që nga 2014, duke arritur në të 103-n, nga 186 shtete, sipas vlerësimit publikuar të Euromoney, një institucion...

Forcat e policisë së Shkodrës, pas informacioneve të mbledhura në rrugë operative, kanë ndërmarrë në orët e fundit një operacion kundër emigracionit klandestin. Kështu, sipas njoftimeve të policisë lokale, në...

Është qëlluar me armë godina e komunës Blinisht në Lezhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30 të agimit të të sotëm. Për fat të mirë nuk ka të...
error: