Aubameyang: Ronaldo, ma gëzove djalin

Pierre-Emerick Aubameyang ka falënderuar Cristiano Ronaldon. Pas ndeshjes Borussia Dortmund – real Madrid, e cila përfundoi 2:2, ylli i ‘Los Blancos’ Cristiano Ronaldo dhe ai i ekipit gjerman, Pierre-Emerick Aubameyang, shkëmbyen fanellat, përcjell Gazeta Express.

rro_1475184217-6272784Fanellën e portugezit, Aubameyang ia ka dhuruar djalit të tij, i cili përmes rrjeteve sociale e ka falënderuar atë që e ka bërë të lumtur.

“Cristiano ma ke bërë djalin të lumtur”, ka shkruar ai në rrjetet sociale, citohet “Express”. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU