Uri seksuale

Nga Artan Fuga

Me keto pergjimet telefonike e ambientale te disa polikaneve shqiptare ne Maqedoni, problemi nuk eshte as politik dhe as moral.

Na u prish puna ne qytetareve se ku hargalisen deputetet meshkuj a femra. Zoti u shtofte hyxhymin, pozicion mos lefshin pa provuar.

Le te bejne qejf me njeri tjetrin sa te duan. Kriza, pasurimi dhe orgjite seksuale qe nga Roma e lashte ecin bashke.

Problemi eshte tjeter.

Nga ofshamat dhe fjalet qe thone ca duken se jane te semure seksuale.

Na turperuan te gjitheve…

Prandaj nuk bejme hajer ne. Ka shume uri seksuale nder shqiptaret.

Dhe kur ajo nuk ngopet shfaqet si logore ne parlamente a tribuna folesish, ne korrupsion sepse dihet qe kleptomani eshte i semure seksual dhe ne autoritarizem ku shoqeria merret si femer per tu perdhunuar me force.

E cfare po na ben uria seksuale ne…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU