Arrestohet trafikanti shqiptar pas pushimeve në Korfuz

Policia e Igumenices ne bashkepunim me sektorin e kontrollit te pasaportave te Sagiadas, kane arrestuar te shtunën te shumekerkuarin shqiptar Edmond Bego, 48-vjec.

Bego po kthehej nga pushimet ne Korfuz dhe permes Igumenices do te kalonte per ne Shqiperi.Bego kishte nderruar emrin ne pasaporte ne Mond Bega dhe me kete emer kishte kaluar nga Shqiperia ne Korfuz.Edmond Bego rezulton i kerkuar nga autoritetet italiane per pjesemarrje ne organizate kriminale per trafik kokaine dhe heroine./Panorama

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU