Armina e Shkëlzen Berishës pushime luksi, Berisha dhe Basha protest për pushtet në 16 shkurt

Nusja e djalit te Sali Berishes, Armina, po shijon pushimet ne Spanje.

Ne nje kohe kur Berisha dhe PD i qajne hallin te varferve dhe kane vendosur qe per pushtetin e tyre te dalin ne proteste, Armina shijon pushimet ne Spanje.

Madje ajo mesa duket ka qejf edhe gjerat e shpejta, pervecse te shtrenjta.Tema/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU