Arda Turan largohet nga Barcelona dhe kthehet në Stamboll

Mesfushori Arda Turan ka kompletuar rikthimin në Turqi te ekipi Istanbul Basaksehir nga Barcelona.

Turku është kthyer në Stamboll pas marrëveshjes për huazim dyvjeçar e gjysmë. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU