Alice Cooper:Nëse arrini një vit në këtë shtëpi, fitoni 365 mijë dollarë?

Rokeri i famshëm Alice Cooper në profilin e tij në Facebook, u ka ofruar fansave të tij për një vit të plotë nga 1000 dollarë në ditë, nëse pranojnë të jetojnë në një shtëpi në Mrkonjic Grad të Bosnjës, transmeton Zeri.info.

Natyrisht se kjo tingëllon si një përrallë, por truku qëndron në atë që personi i cili pranon të jetoj në këtë shtëpi që gjendet në pyll, nuk do të ketë telefon, internet, televizor, radio dhe as kontakt me njerëz të tjerë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU