35-vjeçari rrëfen marrëdhënien e çmendur me 46-vjeçaren…shoqe e nënës

Një 35-vjeçar ka treguar për “The sun” për marrëdhënien e tij me miken më të ngushtë të nënës së tij. Ai ka thënë se dëshiron që për lidhjen e tyre t’u tregojë të gjithëve, por duket se ajo nuk është e interesuar.

Më poshtë ndiqni rrëfimin e tij të plotë:

Unë bëj seks me miken më të ngushtë të nënës ime. Ajo është më e madhe dhe unë do të doja që gjërat më të t’i bëja serioze, por ajo nuk është e interesuar.

Ajo jeton nëpër rrugë dhe ka qenë një mike e familjes për shumë vite. Ne bëjmë seks tash e sa vite. Ajo është 46-vjeçare dhe e ve. Burri i saj ishte shumë më i vjetër se ajo dhe ajo ka dy djem, një në ushtri dhe tjetrin në universitet.

Lidhja ime me të filloi kur e përcolla në shtëpinë e saj dhjetë vjet më parë, pas një ndeje në shtëpinë tonë, dhe ajo kishte pirë shumë. Ishte e gjallë dhe vazhdonte të më thoshte se çfarë mashkulli i bukur isha. Unë në atë kohë isha 25-vjeçar.

Ajo më pyeti nëse unë mund ta “dërgoja në shtrat” dhe se e dija unë do ta dija se çfarë do të pasonte. Duart e saj ishin mbi mua. Ajo më hoqi pantallonat e mia, më puthte e pastaj më tha që t’i ndihmoja me rrobat e saj. Ia hoqa fustanin dhe ajo dukej e pabesueshme. Unë kam qenë me gra më të reja më herët, por trupi i saj ishte me të vërtet seksi.

Kemi pasur marrëdhënie seksuale dhe ajo koha më e mirë e jetës sime. Ne ramë dakord që ne nuk do të bëjmë serioze marrëdhënien, por çdo herë që kemi qenë të vetëm, ne kemi pasur mundësinë të mendojmë për të qenë bashkë e jo vetëm për seks.

Ajo ndjehet si gjëja më e natyrshme në botë. Javën e kaluar më thirri për të rregulluar kompjuterin e saj pasi kishte probleme me të. Ne ishim ulur shumë afër së bashku në divan, por derisa unë kontrolloja llaptopin esaj, vajza e saj më ndoqi dhe ajo kërceu si një mace. Ajo ndihej aq fajtore para vajzës së saj, edhe pse nuk kishte asgjë në vazhdim e sipër.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU