250$ për një copë çokollatë dhe ja pse! (VIDEO)

Fritz Knipschildt nga Danimarka ka krijuar çokollatën më të shtrenjtë në botë, ku vetëm njëra kushton 250 dollar, transmeton lajmi.net

Çokollata e quajtur La Madeline Au Truffe, përmban komponente të ndryshëm të cilët e bëjnë shijen e saj shumë të veçantë.

Në videon më poshtë do të mund të kuptoni detajisht për arsyet e çmimit kaq të lartë si dhe mënyrën se si përgatitet kjo çokollatë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU