El Shaarawy drejt rikthimit në Serie A

Stephan El Shhaarawy është shumë pranë kthimit në Itali.

Sulmuesi italian, Stephan El Shaarawy po dështon të tregoj aftësitë e tij në Monaco dhe mund të kthehet gjatë këtij muaji në Serie A.

Fichajes.net shkruan se skuadra e interesuar për shërbimet e italianit është Roma, e cila mendon ta huazoj atë deri në fund të edicionit me mundësi blerje.

Por, për El Shaarawyn ka interesim edhe nga dy skuadra tjera italiane, Juventus dhe Genoa.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU